Atvērtās drukas darbnīcā jums būs iespēja iepazīties ar augstspiedes drukas procesu no klišejas izgatavošanas līdz gatavam izstrādājumam, drukājot produktu ar jūsu veidotu dizainu un pašiem iesaistoties visos tā izgatavošanas posmos.

Darbnīcas rezultātā katrs no dalībniekiem saņems noteiktu drukāto izstrādājumu skaitu (atkarībā no dizaina un izmēra). Par detaļām vienosimies, saņemot dizaina failu.

Iespējamais maksimālais apdrukas laukums ir 100x150 mm. Dizainā iespējams izmantot divas krāsas (vai vienu krāsu un tukšo iespiedumu), kas katra tiek drukāta atsevišķi. Izvēloties dizainu, vēlams izvairīties no lieliem, monotoniem krāsas laukumiem, līniju biezumam vajadzētu būt vismaz 0.25pt, burtu (ja tādi tiek izmantoti) augstumam – 5 pt. Dizains būtu jāsagatavo vektorfailā, pārvēršot visus objektus, arī burtus līknēs. Jāņem vērā, ka augstpiedes drukā izmantotā krāsa klājas atšķirīgi un caur to var būt redzama papīra faktūra. Vairāk par dizaina sagatavošanu skatīt šeit.

Vēlamo dizainu vajadzētu sagatavot un saskaņot vēlākais 3 darba dienas pirms darbnīcas apmeklējuma, lai būtu iespējams savlaikus sagatavot filmas klišejām.

Par jums ērtu laiku atvērtajai darbnīcai vienosimies iepriekš, lai jūsu apmeklējums nepārklātos ar kādu citu “NicePlace TELPĀ” notiekošu pasākumu.

Atvērtās drukas darbnīcas ilgums aptuveni 2,5 stundas.

Apmeklējums 5–6 cilvēkiem – 20.00 EUR no personas. Par darbnīcas izmaksām mazākām grupām vienosimies atsevišķi. Cenā iekļauti visi viena dizaina drukai (2 krāsas vai krāsa + tukšais iespiedums) nepieciešamie materiāli (klišejas, papīrs, krāsa un citi izejmateriāli), kā arī tēja, kafija vai kāds cits bezalkoholiskais dzēriens visiem pasākuma dalībniekiem.