Augstspiedes tehnikā ir iespējams izgatavot visdažādākos izstrādājumus – vizītkartes, ielūgumus, apsveikumus, svētku noformējumu (krūžu/glāžu paliktņus, galda kartes utt.), produktu etiķetes vai cenu zīmes, ēdienkartes, iepakojumu. Tāpat augstspiedes druku iespējams apvienot arī ar citām poligrāfijas tehnoloģijām – sietspiedi, digitālo druku, folijspiedi – radot kaut ko pavisam jaunu un neparastu.

Augstspiedes šarms lielā mērā slēpjas iespējā panākt vienlaikus krāsu un reljefu – dziļais iespiedums ar vai bez krāsas ir tieši centrālā augstspiedes drukas kvalitātes un dizaina iezīme.

Augstspiede ir īpaši piemērota nelielu tirāžu (50–200 gb.) gadījumā, taču varam izgatavot arī vienu, divus, trīs vai gluži pretēji – 500 un vairāk jums nepieciešamo drukas izstrādājumu.

Katrs pasūtījums tiek izvērtēts individuāli, lai atrastu atbilstošāko tehnisko risinājumu un īpaši izceltu dizaina detaļas.

Drukājam gan darbus pēc pasūtītāja jau izstrādāta dizaina, gan piedāvājam arī pilna dizaina izstrādi atbilstoši pasūtītāja vēlmēm. Turklāt varam palīdzēt ar padomu dizaina pielāgošanai augstpiedes īpatnībām.

Īpaši par to vienojoties, iespējama arī druka pasūtītāja klātbūtnē – klātienē jaucot krāsu vai izmēģinot dažādus papīra veidus.