Drukas darbiem “Papīrpele” galvenokārt izmanto Vācijas papīrfabrikas Gmund tieši augstspiedes drukas vajadzībām ražotu tīras kokvilnas papīru, kurš ir mīksts, maigs un nepārspējami biezs. Tā šķiedra ir īpaši piemērota dziļā iespieduma drukai. Papīra gramāža ir no 300 līdz pat 900 g/m2, kas ļauj radīt patiesi iespaidīgus drukas darbus augstspiedes tehnikā. Taču labu augstspiedes efektu ir iespējams panākt arī, drukājot uz citiem papīriem, piemēram, uz FSC sertificētajiem piemērotu gramāžas Munken grupas papīriem utt. Izmantojam arī Igaunijā Repinas papīrfabrikā Rappin ražotu reciklēto papīru.

Drukai tiek izmantotas krāsas, kas speciāli izstrādātas lietošanai augstspiedes iespiedmašīnās. Uz eļļas bāzes izgatavotā iespiedkrāsa satur dažādus organiskos un minerālos pigmentus, kas sajaukti ar augu eļļas laku. Krāsu toņu palete ļauj sajaukt neskaitāmas krāsu kombinācijas, arī atbilstoši Pantone katalogam.

Kā iespiedformas tiek izmantotas polimēra klišejas, kas ļauj nodrukāt ļoti sīkus un precīzus tekstus un dizaina elementus. Strādājam arī pie klasisko burtu formu un linogriezumu izmantošanas.